Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történhet velem ha fémaller...

Mi történhet velem ha fémallergiás vagyok és bérescseppet szedek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a fémallergia külsőleg van, bőrgyógyászati téma. szóval semmi, szedheted.
2009. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idézet a BÉRES csepp betegtájékoztatójából:


"

2. TUDNIVALÓK A BÉRES CSEPP BELSŐLEGES OLDATOS CSEPPEK SZEDÉSE ELŐTT

Nem szedhető a Béres Csepp belsőleges oldatos cseppek, ha

Ön a ható- vagy segédanyagok bármelyikére allergiás, fémallergia, valamint súlyos veseelégtelenség esetén, illetve vas- és rézanyagcsere zavarán alapuló betegségekben (haemochromatosis, haemosiderosis, Wilson-kór).

"

2009. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a lényeg lemaradt:

innentől kezdve nem hinném, hogy túl sokan fognak tudni beszámolni arról, hogy mi történhet, hisz senki nem olyan hülye, hogy kipróbálja :)

Amúgy allergiája válogatja, van, akinek bedagad a torka, van, aki belázasodik, van, akinek begennyesedik a tüdeje, van, akinek kiütései lesznek, satöbbi...

2009. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

inkább keress mást helyette

nekem a bérescsepptől durván előjött az allergiám,többekközött fémallergiám is van

2009. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából én is olvastam, de fel vannak sorolva, hogy milyen fémanyagok vannak benne és nemtudom hogy azokra vagyok-e allergiás. De inkább nem kockáztatok.

2009. nov. 12. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

a kettesnek igaza van, eddig sosem olvastam a betegtájékoztatót, és azt gondoltam, a béresben nincs nikkel. O_o

mea maxima culpa.

2009. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bőrkiütést okozna, bár pl. a nikkel-allergia nagyon sokféle tünet formájában megnyilvánulhat, úgyhogy inkább ne. Én is ezért nem szedem.
2009. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!