Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valahogy el lehet érni, hogy...

Valahogy el lehet érni, hogy attól, hogy hétköznap hajnalban kelek, hétvégén még tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Hétvégén lenne időm aludni sokáig, de egyszerűen nem megy. Kidob ugyanúgy az ágy kora reggel, hiába próbálok visszaaludni csak szenvedek. Ami nem lenne olyan nagy probléma csak épp a párom meg aludna, illetve alszik is. Én meg lábujjhegyen közelekedem vagy vigyázban fekszem, este meg hulla vagyok mikor ő meg még éledne. (Ő sosem mondaná, hogy zavarom vagy maradjak ébren vele, ez engem idegesítő dolog). Szerintetek ezen valami gyógynövényes altató segíthet?
2019. szept. 30. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy könyvet magadhoz ilyenkor.
2019. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénteken maradj fenn sokáig. Nincs is jobb annál, mint szombat-vasárnap 7-kor felébredni, a fal fel fordulni és szunyálni még 2 órát.
2019. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!