Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a szívem éjjel...

Mitől fájhat a szívem éjjel /fizikálisan/?

Figyelt kérdés
inkább éjjel fáj igaz nagyon rosszul alszom

2019. okt. 8. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szíved fáj az már régen rossz. De mitől olyan biztos, hogy az fáj? Van ott még jó pár dolog ami fájhat, tüdő, bordák köze, nyelőcső, gátor, különböző idegek.
2019. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szíved nagyon ritkán fáj. Ha tényleg az fáj, akkor menj el és nézesd meg magadat, mert időbe telik, mire rájönnek, hogy mi lehet a baj. Nekem komoly szívműtétem volt (2 fémbillentyű és egy pacemaker is van bent) (mellesleg 2 hét kellett, mire rájöttek az orvosok a problémára) és elmondták, hogy ezután néha fog fájni. Ha a jobb oldalt fáj, az is onnan fog jönni, szóval ne lepődjek meg azon sem. S bár ez nekem egy évtizeddel ezelőtt volt, egyszer-kétszer tényleg fáj a szívem egy évben. Én tudom, hogy miért és el is tudom különíteni a fájdalmakat már, de nálad ez nem normális! ORVOS, please!!!
2019. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár éjszakai tachikardia is .
2019. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!