Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy el tudjak...

Mit csináljak, hogy el tudjak aludni éjjel 2 óra előtt?

Figyelt kérdés

Ha korán (durván éjjel 2 előtt) kell lefeküdnöm, akkor az csak szenvedés, általában kb eddig az időszakig szoktam forgolódni, mire sikerül elaludnom. Ez után pedig rosszul is alszok, 1-2 óránként megébredek.

Ha akkor, későn fekszem le, akkor elhelyezkedek és már durmolok is, olyankor nincs semmi probléma, jókat alszok, mélyen, utána pedig kipihenten ébredek.


Mit tehetnék, hogy korán is el tudjak aludni? Egyáltalán miért lehet ez?


2019. aug. 1. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bagoly tipus vagy. Én is az vagyok. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Azt szokták tanácsolni, hogy le kell magad fárasztani, de én fáradtan sem tudok elaludni.
2019. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5-kor kelek, elmegyek dolgozni. Délután 5 körül hazaérek, átöltözök, és olyan este 9-ig pakolok, talicskázok, vakolok, ilyesmik (felújítjuk a majdani házunkat). Utána hazamegyek, jöhetnek az otthoni teendők, takarítás, ilyesmik.

Ennél jobban már nem is nagyon tudnám lefárasztani magam. :D Egyébként már totál kivagyok a fáradtságtól.. De egyszerűen nem megy az alvás... :(

2019. aug. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!