Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől eshet le a vérnyomás és...

Mitől eshet le a vérnyomás és lesz rosszul ettől valaki? Miért alacsony valakinek alapból?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony (alapból) a vérnyomásom és ezért mindig fáradt vagyok. Néha annyira lemegy, hogy alig élek. Ha megbetegszem pedig sokkal több idő amíg lábra állok mert az alacsony vérnyomás miatt szédelgek és erőtlen vagyok. Miért ilyen alacsony? Apukámnak magas, anyukámnak normális. Kardiológián már voltak. Azt mondták jó szívem. Mi erre a megoldás? Sajnos a kávétól, kólától, fekete teától fáj a gyomrom és mentálisan sem érzem jól magam tőlük. Sok víz meg az ételek sózása semmit nem használ, mikor nagyon aktívan sportoltam kicsit jobb volt de sajnos egy műtét miatt olyan színten már nem tudok. Így élni meg szörnyű. Mindenhol rosszul leszek és csak azt várom, hogy mehessek már aludni.
2019. okt. 8. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

„Sok oly dolog van ég és föld között, Horátio, mit fel nem foghat elménk.” mondá vala Hamlet.

Csak az a kérdés, volt-e vérvizsgálat és mi volt az eredménye. Nem olyan biztos, hogy az összes problémád a vérnyomás okozza. Azt több, más dolog okozhatja.

2019. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt. Picit több a koleszterintem és ennyi. Kétlem, hogy az okozná.
2019. okt. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!