Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a gyomrom?

Mitől fájhat a gyomrom?

Figyelt kérdés
Ma amikor felkeltem még semmi baj nem volt,sőt ettem is pár falat süteményt. Ittam utána kávét és teát, majd el szívtam egy cigit. Ezután szúrt a gyomrom majd elmentem nagy wc-re ott aránylag minden rendben volt. De még mindig szúr a gyomrom bár nem annyira. Olyan mint amikor nagyon régen ettem volna és fáj a gyomrom. Igaz nem vagyok nagy étkező, tegnap gyros volt az ebéd ettem pár falatot. Vacsira sem ettem szinte semmit. De ez máskor is így van. Éves zavarom van. Lehetséges hogy az éhség miatt fájna a gyomrom,vagy esetleg be nyeltem valamit. Éreztem az este hogy puffadok, meg napok óta nem tudtam szinte székelni.
2019. okt. 14. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld kicsit átmasszírozni az egész hasad.

am.nekem a gyrostól mindig problámám adódik....

2019. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt bajom tőle.
2019. okt. 14. 09:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit mintha éhes is lennék. Félek enni
2019. okt. 14. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
egyél mindenképp. De csak lightosan.
2019. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!