Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Chilis babtól fájhat a gyomrom?

Azt ettem tegnap este. Nem ettem sokat, de nagyon fájt utána a gyomrom és még reggel is és ment a hasam. Most már jobb, de még mindig fáj a gyomrom egy kicsit. Már éhes vagyok, de étvágyam Nincs. A chilis bab megterheli a gyomrot?

máj. 15. 13:49  Privát üzenet  

A válasz
Megterheli, de erős gyomorfáját és hasmenést azért nem szokott okozni, bár ha nagyon csípős volt, akkor lehet, vagy a benne levő darált hús volt rossz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 15. 14:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért "korog" folyton a gyomrom ha este a hasamon fekszek?
Faj a gyomrom olyan mintha telítve lenne bufogok és alig birok enni, mi lehet ez?
Folyton korog a gyomrom, nincs valami eszköz amivel kevésbé lenne hallható?
Mitől fájhat a gyomrom, főleg evés után?
Miért van az hogy már vagy egy hete tök felvagyok puffadva (a hasam) folyton korog a gyomrom, morog de ilyen hosszan és sokat meg berreg mint még soha szoktam bufogni? L/20
Depressziós vagyok attól, hogy fáj a ball felin a gyomrom. Mit csináljak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!