Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A vérnyomásom 100/62 pulzus...

A vérnyomásom 100/62 pulzus 60. Ez nagyon súlyos? Szörnyű álmos vagyok pedig aludtam 8 órát.

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon súlyos. Ma ne menj iskolába.
2019. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan véve eléggé alacsony, de azt is vegyük, hogy normál állapotban neked mennyi a vérnyomásod. A pulzus átlagos, azzal nincs baj, de ugye ez is az átlaghoz mérve. 100 alá csökkenve okoz gondokat, de én például ennél már le vagyok fehéredve, rosszul érzem magamat. Itt is látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Viszont ettől függetlenül orvoshoz menj el, ha ez tartósabban fennáll.
2019. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Alacsony a vérnyomásom mióta élek. De azért 100 fölött meg 70 körüli pulzussal elvagyok valahogy. Beteg voltam 2 hétig és akkor felment a pulzusom 100 körülire, sokat stresszeltem is az orvosi vizsgálatokon. Most hogy meggyógyultam borzalmasan leesett. Kávé nélkül ez van vagy még rosszabb. Borzasztó rosszul érzem magam, mintha minjárt elájulnék. Szorongok tőle és a kávé sem egy megoldás mert az meg más fajta rossz közérzetet vált ki. A pulzusom nem szokott ennyire alacsony lenni. Meg vagyok ijedve.

1. 40 éves vagyok. De kamaszokkal sem kéne ilyen stílusban beszélned.

2019. okt. 15. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező! Melyik szavam sértő? Hisz semmi információt nem adtál, amiből bármire lehetne következtetni. Ha gondod van, menj el az orvoshoz, az legalább lát téged. Mi nem...
2019. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha ennyire rosszul vagy menj orvoshoz. Akkor lehet, hogy én vagyok fura de én 80/50-nel is pörgök mondjuk én tini vagyok, lehet, h ezért. Meg nekem mikor nem vagyok beteg akkor 100-90/ 60 szóval...

16/l

2019. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90/60-tól kezdve alacsony.
2019. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meggyógyult!
2019. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az alacsony vérnyomás nem gyógyul meg. Egyebkent elmentem az orvoshoz igyak sok vizet meg kavét visz lát
2019. okt. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!