Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lefekvés előtt felbosszantotta...

Lefekvés előtt felbosszantottam magam valamin és ettől vagy ekkor féloldali fejfájást kaptam. Ez biológiailag mitől lehet? Sosem volt még ilyen, nem vagyok fejfájós.

Figyelt kérdés
Már vettem be gyógyszert de alig hat. Tompán fáj de nagyon rossz nem tudok aludni tőle. Nem értem ilyenkor mitől fáj?
2019. okt. 16. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A napokban huzatot kaptál. Infralámpával melegítsd ki a nyakadat, válladat, és az arcodat. Húsz perc infrázással el kell hogy múljon a fájdalom, ha eltalálod azt a szövetet, ahol a góc van.
2019. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Infralámpáztam de nem múlt el. Nem emlekszem, hogy huzatban lettem volna. Azóta is fáj.
2019. okt. 16. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az infrával el kell találni a góc központját. Ha nem az arcban, lehet a nyakban, vagy vállban is, esetleg a hátban a felső részén.
2019. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a bosszúság váltotta ki, próbáld meg ellentétes oldalon keresni a gócot! Az agy ugyan is fordítva van bekötve. A jobb oldali agyfélteke felelős a bal oldal működéséért. De ez csak tipp, ne vegyél rá mérget!
2019. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A probléma nem oldódott meg de lehet csak véletlen, higy akkor kezdett fájni. A fogamra is gondoltam csak nem jövök rá melyik lehet lyukas.
2019. okt. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!