Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Féloldalas fejfájás mitől...

Féloldalas fejfájás mitől lehet? Bevettem egy rubophent de nem múlik el. 40/N még soha nem volt ilyen fejfájásom. Hogy lehet elmulasztani, szörnyű érzés.

Figyelt kérdés
Lázam nincs, vérnyomást megmértem normális. Ittam sok vizet de attól sem lett jobb. Tegnap lefekvés előtt kezdődött, aludni sem tudtam tőle szinte semmit.
2019. okt. 16. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a migrén.
2019. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rubophennél kicsit erősebb gyógyszer kéne. Mint pld Quarelin, Flector granulátum, vagy ha ragaszkodsz a paracetamolhoz, akkor Panadol extra amiből egyszerre 2 db-bal indíthatsz. Az én migrénem bal hátsó fejtetőre lokalizálódó fájdalom, szemgödörbe sugározva. Ha nem kapom el időben, 2 napig fáj és akkor már mindegy mit veszek be.
2019. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt ilyen így nem vagyok felkeszült. Naprosinom van még.
2019. okt. 16. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy Cluster fejfájás.

Habár azt nem bírnád ki fél napig.

2019. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem féloldalas hanem az egész fáj de nem olyan erősen
2019. okt. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!