Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet baja a fülemnek? Ilyen...

Lehet baja a fülemnek? Ilyen véres-zsíros izét szedtem ma ki belőle. Csengett is tegnap (fülsípolás, fülzúgás, kb.4-5 napja van meg. Lift után furcsa volt tegnap. De alapból is) Náthám van kb. egy hete. Rámehetett a fülemre?

Figyelt kérdés

Annyit éreztem ma reggel, hogy nagyon viszketett a fülem belső része.

Kb. 1 hete náthám van (kicsivel több, mint egy hete, 8-9 napja) nem tudom, hogy rámehetett-e a fülemre?


Amit érzek: fülsípolás (most felkelés után éreztem a fülsípolást, fúlzúgást.

Nagyon viszketett, kipucoltam, és a jobb fülkürtőből ilyen véres-zsíros izét szedtem ki... koszt.

Kb. 6 fülpucolót kellett elhasználnom az egyik fülemre... a másikra is ugyanennyit.

Ilyen véres izét szedtem ki... véres-zsíros koszt.


Most már nem viszket.

Soha nem volt még ilyen bajom.


Nem tudom, hogy kell hallójáratot tisztítani.. azt sem tudom, hogy a nátha okozhatta-e (?) felső légúti gondom van egy hete kb., ugye ezt írtam. Főleg a nyirokcsomók környékén (torok környékén), torokfájás volt egy kicsi pár napja, meg ilyen sárga trutymü jön ki az orromból nem tudom mennyi ideje..


az orrom meg folyamatosan el van dugulva.

Aszkorbinsavat (c vitamin) extra magas dózisban szedek + coldrexet vettem be.


Esetleg még arra gondoltam, hogy a problémát fülhallgató okozhatja-e (ha koszos, mert volt, hogy leesett a földre, meg a táskám belseje is koszos kicsit... lehet hogy van rajta valami baci / kosz? és rossz volt, hogy zenét hallgattam koszos füldugóval? passz... )


Az orromban van egy csomó nyák / trutyi (ne haragudjatok, ha undorítóan írom le... csak nem tudok orvosi szakszavakkal fogalmazni) nem tudom, a fülemnek mi baja lehet? Rámehet a nátha?


Lehet hallójáratot itthon tisztítani (úgy, hogy ne kelljen dokihoz elmennem? ) Suliba járok, melózom, nincs időm nagyon...


hogy lehetne kitisztítani a fülkürtőt?


(amit még tapasztaltam, hogy pl. tegnap lifteztem, nem is hosszan, 2 emeletet, ami alig pár másodperc, és utána sípolt be pl. )


saját magam tudok itthon fület / fülkürtőt tisztítani? vagy dokihoz menjek inkább?



24/l



2018. jan. 3. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A fülzúgást okozhatja a sok fülzsír. Mindenképpen menj el fül-orr-gégészhez, hogy rendbe tegye. Ha fülzúgásra panaszkodsz, akkor nagyon hamar adnak időpontot.
2018. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Azonnal tedd vissza! Kiszedted a dobhártyádat!

A fültisztító pálcikával meg nem turkálunk a fülünkbe. Soha. Az nem arra van, hanem arra, hogy megtisztítsunk vele egy kontakthibás áramkört.

2018. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!