Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki tapszatalt már Olanzapi...

Valaki tapszatalt már Olanzapintól sulynnövekedést?

Figyelt kérdés
tapasztalatom szerint az összes pszihiátriai szer káros fogalma sincs miért van ez hogy az orvosok színdarabot játsznak az emberi egészégüggyel gyosgzereket azt írnak felelőtlenül mert ugye milyen nagy haszna van belle az álamnak már bánom hogy szedem igazából anyám akrja de szerintetek normális ez 27 éves multam k=ozel leszek a 28 os és ugy érzem magam mint egy kiskoru valahol belül ugy mint egy 90 és még annál is időseb ember a multam eredeti vonala lekopott és bal tenyeremn pedig keletkezett egy rövidebb vonal nem sors útja mondahtom így vélemények ?

#egészség #paktika
2019. okt. 22. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Istennyila fogalmam sincs mit írtál össze... ezért csupán a konkrét kérdésre válaszolok. Én tapasztaltam súlygyarapodást, mivel állandóan ettem tőle, meg aludtam. Mivel már tudom, hogy paranoid vagyok, tehát el is fogadom a tényt, ezért százszor átgondolok egy helyzetet, így le is tettem a fenébe, mert élőhalott voltam tőle.
2019. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nincs igazam hogy a pszihiáterek töbsége csupán a szőnyeg alá söpri a piszkot felelegesen gyátság a gyogszert hoyg a goygszermaffia zsebe csak dagadjon az emberek egészégével pedig színdarabot játszanak ugy láccik a világona gonosz testesül meg mindenhol az az előrehaladot az van erélobre a gonosz irányítsa az egész világot de kérdem miért nincsenk tüntetések habárvoltak hogy pszihiátria haláliapr én azt mondom kétfajta betegség létezik alcsony tesztoszeront szint vagy pedig a női baj na annak pedig száz ága van csak mindenből pénzt csinálnak ezek emberek aztán zér menek tönkre de ez így van élet vármely területén mindehol a a gonosz diadalmaskodik !!
2019. okt. 22. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!