Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Már kis...

Mitől lehet ez? Már kis mennyiségű alkoholtól 1-1,5dl bor, egy pohár sör olyan álmosság jön rám, hogy le kell feküdnöm aludni? A 20as éveimben több pohárral meg tudtam inni és felpörgetett, jó kedvre derített.

Figyelt kérdés
Most meg mintha kimenne tőle a vér az agyamból. Ezért évek óta nem is szoktam inni max évente 2-3 alkalommal pici mennyiséget. De érdekelne hogy mitől van ez a változás. Régen ha valami bajom volt egy kis alkoholtól elmúlt, most meg csak rosszabb lesz tőle minden. Pl. Ma ittam 1,5 dl bort. Utána megebédeltem és olyan álmosság jött rám és meg is szédültem, hogy le kellett feküdjek aludni. Ez nem lehet valami betegség? Légyszi ne azt írjátok, hogy ne igyak alkoholt (nyilván kerülni fogom) csak érdekelne tényleg mitől változhatott meg a rám gyakorolt hatása. Semmilyen gyógyszert nem szedek.
2019. okt. 26. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Csökkent a toleranciád?


Én nagyon ritkán iszom, kb 3 évente, az is ilyen Bacardi Breezer. Egyszer a nyakáig leittam Szilveszterkor, és este 6-kor bealudtam.

2019. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!