Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden napos hányinger?

Minden napos hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon rég küzdök ezzel a rosszul lét dologgal. Elutaztunk külföldre és a sok szerpentin megviselte a húgom és behányt a kocsiba. Én ott bepanikoltam és azonnal ki akartam szállni a kocsiból elkezdtem szó szerint kiabálni.. Majd elhittem hogy elkaptam. Utána jöttek a folyamatos hirtelen rosszullétek kivert a víz,remegtem stb. Eleinte csak napközbe. Anyukám elvitt pszichológushoz beszélgetni akkor tényleg jobb lett,ugyereztem kinottem ezt az egész hülyeséget de nem mert nyáron újra ramjott, és azóta minden áldott este rosszul vagyok olyan 9tol hajnali 1ig utána valahogy annyira elfaradok ebben az egészben hogy bealszok. Van valami tippetek hogy hogyan felejtsem el? Vagy valaki küzd rajtam kívül ilyennel?


2019. okt. 26. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Emetofóbia. Képzeld, nekem is volt egy ugyanilyen időszakom. Minden hajnalban hányingerem volt, pánikoltam, stb. Pszichológus tud segíteni, csak én vagyok olyan bolond, hogy nem megyek el. Már jobban vagyok, de nem nőttem ki, és valószínűleg nem is fogom. Kitartást!
2019. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amiota paleo etrenden vagyok (10 eve) ,azota nincs hanyingerem se narancsborom!!!!!! Azota vagyok boldog!!
2019. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem is emetofobiám van (hányás fobia) és ez nagyon rossz, egy egész életet tönkre tud lenni, és kedves 1 válaszolo nem csak te vagy az aki nem megy ezzel pszichológushoz,sajnos én sem. Túl gyenge vagyok ahoz hogy erről beszélgessek egy idegennel. Egyedül édesanyám tudja, se a párom sem a gyermekem nem tud erről. Borzalmas. Minden nap hányingerem van, fáj a hasam és mindig azt hiszem na ma ,ma biztos lesz valami aztán meg sem és úgy telnek a napjaim . Ha gyerek beteg szinte panikolok napokig, és ha nem beteg akkor is ki jön a pánik ,ha van kedved írj privát üzenetet nyugodtan. Dr javaslom neked az emetofobiások fb zárt csoportját, sajnos vagyunk ezzel így páran,ott szoktunk meg beszélni dolgokat és olykor nyugtatni a másikat.
2019. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!