Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki ténylegesen tudna...

Valaki ténylegesen tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Napi rendszerességgel a torkomban váladék képződik,aminek az okát nem tudom.

Nem vagyok megfázva,nem dohányzom,alkoholt sem fogyasztok.Viszont gyakran eldugul az orrom,leginkább fekvő helyzetben. Ilyenkor úgy segítek magamon,hogy az egyik oldalamról a másikra fordulok és akkor átmenetileg szabaddá válik az orrjáratom.

Ezzel a problémával voltam már fül-orr gégészeten,de semmit nem találtak.Adott ACC 200- at,hogy a váladék feljöjjön amivel nincs gondom. Viszont inkább azt szeretném tudni,hogy mitől keletkezhet,mert nár elég hosszú ideje van ez a problémám?

Szeretnék végleg megszabadulni tőle,mert nár nagyon hosszú ideje tart és eddig senki sem tudott segíteni.


2019. okt. 28. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem laksz túl poros, gyorsan porosodó szobában/házban esetleg? Penészes falak? Ezek is okozhatnak ilyet.
2019. okt. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esténként vegyél be allergia elleni gyógyszert. Vény nélkül kapható. gyógynövényboltban pedig kérj valamilyen teát.
2019. okt. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez egy enyhe allergia amit a tesztek sem nagyon mutatnak ki... Nekem is ez van nem nagyon lehet vele mit csinálni max valami allergia elleni készítmény.
2020. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem padlószőnyeges a szobád? Por miatt kérdem.
2020. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg reflux? Okozhat ilyen problémát a visszacsorgó gyomorsav. Éjszakánként a fekvő helyzet miatt, ha a gyomorszáj nem zár rendesen, akkor előfordulhat. Ez okozhat hasonló tüneteket, mivel a nyálkahártya folyamatosan irritálva van. Tipp:próbáld ki, hogy kissé magassabra tornyozod a párnádat,magasabban legyen a fejed allja. Lefekvés előtt 2órával már ne egyél, ne igyál szénsavas vagy cukros italt, csak tiszta vizet.

Másik ötlet szintén allergia. Éjszakára antihisztamin bevétele. A szoba nem penészes? Nincs esetleg gyapjútakaró, párna, toll párna? Ezek lehetnek még allergének.

2020. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!