Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rengeteget eszem. Nem is...

Rengeteget eszem. Nem is vagyok jól tőle . Mit tegyek hogy ne kívánjam ennyire?!

Figyelt kérdés
Pl reggeli : Jó reggelt keksz , utána még egy müzli szelet , 11kor 3 kifli , ebéd kettőkor hús krumpli ubi ,délután valami csoki vagy süti , vacsi az a legbrutálisabb ... 6-7 szelet kenyér .. olyan a gyomrom mint ha 80 kg tégla lenne benne most ... de miért kívànom ennyire az ételt ?

2019. okt. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én babát várok és simán szoktam ennyit enni. Nagyon kívánós vagyok. Nem tudom, milyen nemű vagy, de nem lehet nâlad is ez az oka?
2019. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megtanulni keveset szedni, vagy meghagyni. A gyomor jelzések kezelése: ~ 25 % valós éhség, a többi csak jelzés. Azt le kell nyugtatni egy-egy negró v. kis kocka csoki, valami hasonló. 12 órába beosztani a kb 5 étkezést. Sok ember azért is hízik el mert vagy 20 órán át eszik, vagy csak 3-4 órába sűríti az étkezést. A súly megőrzése talán a legnehezebb, nekem sikerült. A sör és a sovány joghurt azért megmaradt az italsorban, mert nem hízlal. Cukorféle a méz lett a kávémban, és néha a teában. Fontos megtalálni az étkezések mellé a gyomornyugtató kiegészítőket. Nekem a piros kápia paprika (Negyed naponta )és a torma vált be. Valamint megfelelő időszakban a főtt cékla savanyúság helyett.
2019. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!