Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki kapott már rispen...

Valaki kapott már rispen injekciót vagy hasonló tartalmu injekciót eggyáltalán mire jó az mert kaptam valmi injekciót és azota teljesen szarul vagyok?

Figyelt kérdés
Valaki kapott már olyan injekciót illetve ki van azona vélemény alt hogy a pszihiátriai szerek csak sulyosbítják az ember egészégét és tünetét rontanak az állapoton teljesen sok gyosgzeripar zsebe csak dagad a markában az emberek egészégén pedig színdarabot játszik egy két orvos és azon vélemény alpján vagyok szerintem ez így is van fogalm sincs hogy engedhatik ezt az egészet meg ???

2019. okt. 28. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú. Ezt most nem egyszerű megfejteni. Helyesírás és fogalmazás egyes, ülj le.


Egyébként valóban így van, hogy fokozhatják a hozzászokás időszakában a tüneteket a gyógyszerek. A hozzászokási idő 4-6 hét. De ezt minden orvos elmondja. Egyébként pedig használnak. Tapasztaltam.

2019. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nekm az véleményen hogy csak goygszeipatr zsebe nől és dagad a zsebe a sok gyosgzertől amit az ember kap a mai magyaroszágon és szlovákiában a az egészégügy egy hatalmas nagy színdarab ahol porázon rángasság a betegeket egyébként egy injekció mikor ürül ki a szervezetből mert nem akarok letargiába esni semmiképp
2019. okt. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!