Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rivotril utáni fáradság ellen...

Rivotril utáni fáradság ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos pánikbeteg vagyok eléggé súlyos így ha erős rohamom van, 0.5 mg nek a FELÉT szoktam bevenni azaz 0,25 de utána annyira elnyom hogy álmos vagyok fáradt mit lehetne ez ellen tenni?

2019. nov. 3. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán az lenne a legjobb ha erőt vennél magadon és elhagynád a gyógyszereket! Ezek az antidepresszáns gyógyszerek a központi idegrendszert roncsolják. Menj emberek közé, beszélgess sokat a családoddal, ismerősökkel. Foglald le magad, sétálj, nézelődj üzletekben, olvass érdekes könyveket. Meglátod többet nem lesz szükséged gyógyszerre. De ha tovább gyengíted magad a droggal akkor hamar le fog építeni. A pszichiátert nem érdekli az életed csak az hogy minél több receptet adjon ki.
2019. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy gyakori mellékhatás, beszélj a kezelőorvosoddal, hogy írjon fel mást, ha lehet.
2019. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ennyi mennyiség nem hiszen h annyira karos , de maga a pánikroham tünetei károsabbak szerintem .
2019. nov. 3. 09:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni orvoshoz szólni, hogy eltompulsz tőle. Ír mást ami nyugtat de nem kábít.
2019. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
November 15 megyek, de az az érdekes h nem mindig tompít el
2019. nov. 3. 10:02
 6/10 TR75 ***** válasza:

#1

A rivó nem antidepresszáns, hanem nyugtató.


Amúgy ja, mondd meg az orvosnak, hogy kiüt, és szeretnél valami mást.

2019. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A rivo drog... A jobbak inni szoktak rá, úgy beállnak tőle mintha valami drog lenne. Úgyhogy buzdítsátok hogy írasson másik hasonló jó "gyógyszert" legyen még jobban függő.
2019. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindneki függő ennyierovel valamitől. De hidd el nem viccből szedek gyógyszer , ez

Meg h drog.... ennyi erővel minden gyógyszer drog. Meg a drogeriakban így drog van . Az orvosom szerint a c vitamin is drog .

2019. nov. 3. 10:56
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Depresszió és pánikbetegség ellen legjobb gyógyszer a család és az elfoglaltság. Hidd el hogy tapasztalatból írom. Nekem is van gyógyszerfüggő rokonom, de ő már úgy leépült hogy járása is rossz, menthetetlen állapotban van. Elmegy pszichiátriai rendelésre, kap recepteket és tovább romlik az állapota. Évekkel ezelőtt pár hétre eldugták tőle a gyógyszereket és teljesen kivirult. Aztán a függősége miatt kívánta és visszaesett, rossz végignézni, de neki már nincs kiút. Számtalan oka lenne minden embernek nap mint nap depresszióra hivatkozva kivonni magát az életből. A gondok azért vannak hogy megoldjuk őket, nem pedig hogy feladjuk az életet. Hidd el hogy nem hülyeségeket írok. Látom mit tesz a rendszeres gyógyszer szedés.

30/f

2019. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Rivotril tényleg drog, a Xanaxal együtt, a pszichiáterem mondta,mert én szociális fóbiára akartam volna szedni,de lebeszélt. Kérj az orvosodtól más alternatívát,ami nem okoz függőséget.Én is a családban,barátokban,kirándulásokban,sportban hiszek.Szerintem a sok depresszió,pánikbetegség,fóbia pont az érzéketlen, digitalizált,valódi kapcsolatoktól mentes társadalmunk miatt alakul ki.Ja és ajánlanék két könyvet. Az egyik címe Perczel Forintos Dóra, Mórotz Kenéz: Kognitív viselkedésterápia.A másik Johann Hari:Elveszett kapcsolatok. Hátha találsz benne hasznosat,ami segít!
2019. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!