Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kóros fáradság, izom fájdalom...

Kóros fáradság, izom fájdalom ellen valami bevállt módszer?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben folyton levert, fáradt vagyok, fájnak még a csontjaim is, olyan érzésem van mintha egy zsák követ cipelnék a hátamon. Van valami ötletetek ez ellen az állapot ellen? Orvoshoz szégyellek ilyennel menni.

28N



2018. júl. 7. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Korai csontritkulás lehet a háttérben. Csontsűrűség vizsgálaton átestél már?
2018. júl. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt rá különösebb okom, hogy ilyen vizsgálatot kérjek. Még sosem volt csonttörésem, úgyhogy nem hiszem hogy ez az oka
2018. júl. 8. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok.


Endokrinológián jártál már? Pajzsmirigy működésed rendben van?

2018. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, minden rendben van. Pajzsmirigy vizsgálatot csináltattam Kb 3 hete, minden normális. A leleteim is rendben vannak.

Valószínűleg újra el kell kezdenem mozogni, csak nincs rá semmi energiám. Egyszerűen hulla fáradt vagyok

2018. júl. 8. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Stressz, kevés/nem minőségi alvás, mozgáshiány. Változtass az életmódodon! Nyár van, rengeteg finom gyümölcs áll a rendelkezésedre. Ha nincs dögmeleg, akkor menj el sétálni/kocogni, minden nap mozogj valamit! Sok víz, napi két liter minimum. És lazíts, igyál egy pohár bort, engedd el a stresszt!:)
2018. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. júl. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!