Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre többet alszom és mégis...

Egyre többet alszom és mégis állandóan álmos vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Állandóan fáradtnak /kimerültnek érzem magam. Pedig sokszor 10 órát alszom (este 10tol reggel 8ig) viszont van hog forgolodok össze-vissza álmodok. Szóval néztünk egy teljes verkepet, a háziorvosom azt mondta ennél egészségesebb nem is lehetnék egy * sem vót. Mit tegyek hogy javuljon a kimerültség ?
2019. nov. 4. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet lelki eredetű is.

Citromfű vagy levendula tea segíthet jól aludni.

Reggel mindig ugyanakkor kelsz? Óra csörgésre, vagy magadtól? Ha órára, akkor lehet, hogy rossz alvásciklusban ébreszt, ezért érzed magad kimerültnek.

Nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy, de a terhesség kizárható? Annak is lehet az első tünetei közt, hogy aludnál egész nap.

2019. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán véletlenül kiderült, hogy alvási apnoém van. Azt a vérkép nem mutatja ki. Menj el alvásdiagnosztikára.
2019. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon hasznos válaszokat adtatok. Terhesség kizárható, lány vagyok amúgy. ma vásárolok citromfű teát, és második válaszoló utánaolvastam amit írtál én horkolok is úgyhogy benne lehet a pakliban :O nem is hallottam még ilyenről.. bár az nem igaz hogy nehezen alszom el amit ott írnak, inkább pont hogy úgy alszom el mint akit fejbevágnak :)
2019. nov. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!