Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony a vérnyomásom. Napi...

Alacsony a vérnyomásom. Napi 5 kavet iszom,1 energiaitalt és 3 szem koffein tablettát, orvosi utasításra. Mégis allandoan aludnék. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Elöször is hagyd - persze ne egy menetben, hanem fokozatosan - abba az összes koffeinfogyasztást, mert azzal éppen rossz irányba állítod át a saját szabályzásodat.


Másodszor kezdj el rendszeresen sportolni, azzal helyreáll a vérnyomásod meg az érrendszered is normálisan fog müködni.

2017. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kardiológiai kivizsgálásod volt már?
2017. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most kérek majd időpontot szív ultrahangra... Tegnap azt mondta a dokim, hogy igyak a kávé és az energiaital mellé még teát is.. Őszintén megmondva, már ha megérzem a kávé illatát, attól behányok :((
2017. jan. 10. 10:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a pulzusom meg 100-120 között mozog..
2017. jan. 10. 10:46
 5/9 anonim válasza:

Nővérem is állandóan aludni akart, hiába pihente ki magát, akkor is fáradtnak érezte magát. Belgyógyászati vizsgálaton esett át ahol megállapították hogy pajzsmirigy alultengése van. Amióta megkapta rá a gyógyszereket azóta nincsen problémája. Jaaah egyébként nem a háziorvos javasolta a belgyógyot hanem egy volt korházi kollégája.....

Érdemes lenne neked is a szívultrahang mellett egy pajmirigy vizsgálatot kérni.

2017. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen, teljesen, azt mondták, hogy ilyen egészséges ember ritkán van, mint én..
2017. jan. 10. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:

TSH mennyi lett? Csak mert 4 alatt tb-re senki nem foglalkozik vele, de nőknél 1 körül kell lennie. Nekem is így volt és kiderült a pajzsmirigy gond, 100as pulzus és alacsony vérnyomás, aluszékonyság, alvás után is fáradt voltam, 4-es tsh-m volt. A kávé és társai amúgy nagy hülyeség, mert először felviszi a vérnyomást, energiaitalban sokkal több a káros anyag, majd ugyanolyan gyorsan fog lezuhanni és egy idő után nem okoz már semmit, megszokja a szervezet, akkor inkább zöldteát igyál!

Nekem az életmód váltás (fehérliszt, cukor és gyorskaja teljes kizárása) és a heti 2-3óra séta, sport vált be, hosszabb távú beruházás úgymond de egészséges megoldás és azóta a pulzusom is jó és a vérnyomásom se alacsony, a pajzsmirigy kezelése is segített ebben.

2017. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a tsh-m:1,495.
2017. jan. 10. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hormonsort nézess mindenképp, nőként vérszegénység is lehet a ludas, B12, D-vitamin hiány, T3 legyen benne, sok olyan sorstársam van akinek a tsh jó de a hormon átalakítással van gondja és ez okoz tüneteket.
2017. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!