Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek milyen az alkatom?...

Szerintetek milyen az alkatom? Kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit szomorú vagyok mostanában....Fél éve járok edzésekre, hetente 5x egy vagy két órát, és mostanában kicsit elkezdtem többet enni, leginkább fehérjetartalmú ételeket, hogy izmos legyek, mert lefogytam 56 kilóra, viszont plöttyedt maradtam. Mostanában elkezdtem érezni azt, h izmosodtam, főleg a lábam meg a fenekem. A hét eleje óta kapok beszólásokat az iskolában lányoktól leginkább, hogy fuu mekkora a seggem, kövér, disznó, víziló alkat vagyok, meghogy dagadék vagyok és azt képzelem magamról, hogy milyen szép vagyok. Hát ez egyáltalán nem így van. Az önbizalmam a béka segge alatt van, nincs kedvem még az utcára se kimenni, mert folyton kapom a beszólásokat. Szerintetek igazuk van ezeknek az embereknek? Tényleg kövér vagyok? Nyugodtan megmondhatjátok!
2019. nov. 8. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép az alkatomról

2019. nov. 8. 15:45
 2/7 TSZXFRD válasza:
100%
Nem sok latszik a kepbol, de nem rossz a testalkatod
2019. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ (:
2019. nov. 8. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. világháborús légifelvételen több látszik
2019. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől ótvarabb minőségű képet nem is készíthettél volna.
2019. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó munka volt!
2019. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kaputelefonnal készült kép?
2019. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!