Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? Felvehetem a fürdőruhát mások előtt? Vékonynak vagy inkább teltebbnek mondanátok az alkatom?

Figyelt kérdés

sziasztok.:) közvélemény-kutatás!:D sok gondom volt már az alakommal, de jelenleg a hasam az amivel nem vagyok megelégedve... túl nagynak látom, meg aránytalannak... de mivel ezzel nem lesztek túl okosak, mutatok pár képet az alakomról. elsősorban fiúk véleményét várom(főleg ha velem egykorúak kb, az még jobb!) azért is érdekel annyira, mert jövőhét szerdán megyek fürdeni az osztályommal és nem szeretnék előttük fürdőruhába lenni :S azt hiszik hogy milyen vékony vagyok (mert ruhán az mutatkozik) aztán kiderül hogy mégsem :(

legyetek hozzám tényleg őszinték, és elfogadok tanácsokat is, amik használnak másfél hét alatt! köszii, 15/l

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 27. 16:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Hát szerintem simán felveheted mert hidd el jó pár nálad ezerszer gyengébb csajt láttam fürdőruhában! Úgyhogy vedd csak fel jó csaj vagy!

17/F

2013. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
hát köszönöm :) nem lenne bajom magammal, ha jó hasam lenne. de sajnos széles a csipőm, amit anyukám nagyon irigyel tőlem, mert hogy így meg van a homokóra alakom. de nekem nem tetszik, sokkal vékonyabbnak tűnne a hasam, ha egyenes lenne oldalt, de mivel ezen nem változtathatok: túlléptem rajta. már inkább csak az összképre vagyok kíváncsi, hogy mások mit gondolnak :)
2013. máj. 27. 16:39
 3/33 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak van igaza jól áll neked ez az alak úgyhogy legyél büszke arra hogy jó csaj vagy!
2013. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

köszi :):)

de azért még kíváncsi lennék pár ember véleményére :)

2013. máj. 27. 16:42
 5/33 anonim válasza:
45%
nekem inkább körte alak ugrik be rólad,de szerintem nyugodtan felvehetsz fürdőruhát,tényleg nagyon sok gázos csaj bikinibe feszít,aki még csak nem is hasonlít rád...
2013. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Mutatkozz nyugodtan fürdőruhában cukin nézel ki *-* 15/f
2013. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nem körte alakom van. a lábam tök vékony, meg szeretem is mert van némi izom rajta, de én hasra hízok! szóval tipikusan alma alkatú vagyok. :) csak a képeken nem látszik annyira a lábam, meg azért élőbe más...
2013. máj. 27. 16:49
 8/33 A kérdező kommentje:
köszi :$ :)
2013. máj. 27. 16:49
 9/33 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy női véleményt (és az enyém biztosan őszinte, mert nem akarlak megfektetni) - klassz csaj vagy. Legyél büszke a "széles" csípődre (ami nem az, csak "pont jó") - ettől lesz nőies alakod - nem attól, ha egybedeszka lennél.
2013. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 27. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!