Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi döntött le ilyen hirtelen...

Mi döntött le ilyen hirtelen a lábamról?

Figyelt kérdés

Egész héten dolgoztam, jöttem-mentem, tele voltam energiával, semmi bajom nem volt. Ma reggel éreztem, hogy kicsit nehézkesen járok, fájnak a lábaim, a hátam, illetve nyillalik a lábam, olyan furcsa. Elég gyengének éreztem magam. Most délutánra ott tartok, hogy pulcsiban, köntösben és 2 takaró alatt fekszek fűtés megy és ráz a hideg, remegek, a lázam 38.6. :O Mi a fene? Csak fekszek az ágyban, fájnak a végtagjaim, a telefont is nehéz tartanom míg ezt megírom. Szerintetek ugyeletre kellene mennem?

Más bajom nincs, max hogy 10 percenként kell pisilnem, ami vicces mert nem is ittam csak nagyon keveset mert fáj amikor nyelek, enni se nagyon ettem ma mert fáj a torkom, mégis annyit pisilek 10 percenként, mint aki óránként 3 dl folyadékot megiszik.


29L


2019. nov. 9. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Influenza, és a láz miatt kell pisilned.
2019. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel ügyeletre felesleges elmenni.
2019. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért pisilsz annyit, mert nem iszol
2019. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!