Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az embernek nincs akaratere...

Ha az embernek nincs akaratereje szinte semmihez, hogy vágjon bele? Pl mi motiválja az embert, hogy legyen akaratereje? Hogy a közérzete is ettől jobb legyen.

Figyelt kérdés
Például hogy legyen akaraterőm akármihez is, mit kell ahoz csinálnom? egyszerűen nincs mi motiváljon pedig tudom hogy pontosan azt kell tennem.. Akaraterőt honnan merít az ember?? világ legnehezebb gondja ez, én ezzel már 3 éve küszködöm de sose bírok arra a pontra eljutni hogy "igen, van akaraterőm, megcsináltam"
2010. júl. 18. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
élvezd azt amit csináld, keresd a dolgok pozitív oldalát. keresd benne az örömöt, h miért is lesz jó neked h azt megcsinálod.
2010. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fontos az, hogy olyan dologba kezdj bele, ami érdekel, fontos számodra és örömödet leled benne.

Ha viszont olyan valamit kell megtenned, ami nem igazán érdekel, de tudod, hogy muszáj lenne megcsinálnod,akkor mondogasd magadnak, hogy csak azért is megcsinálom!!

Minden fejben dől el !Az akaraterő az nem csak úgy jön valakinek, hanem az kell, hogy eldöntsd, hogy tényleg akarsz valamit, és nem elég akarni, hanem cselekedj is, ne csak ülj a fenekeden!

2010. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem sem nagyon motivál már semmi, ezért nagyon kevés az akaraterőm is, én is szeretném tudni, hogy hogyan lehet ezen a dolgon változtatni. Valaki azt mondta nekem a héten, hogy mondok neked egy örömhirt én meg azt mondtam neki, hogy nem tudsz olyan mondani aminek örülnék, láttam rajta nagyon megdöbbent. Kétszer váltam (nem az én hibámból), gyerekem nincs, az apám alkoholista, az anyám idegbeteg, munkahelyem lassan megszünik és még sorolhatnám. Lehet, hogy a fejben dől el minden, de minezeket én nem akartam és mindezek nagyon elkeseritenek.
2010. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fogyózok most és ahhoz ugye kell akaraterő. Hát engem pl az motivál, hogy utána vékony és szép leszek. És persze boldog! Ki merek majd menni strandra, merek majd rövidnadrágot hordani. :)

Kell egy cél, amiért küzdesz, és akkor menni fog! Akarnod kell elérni a célt! :)

2010. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!