Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek: állandóan ideges...

Mit tegyek: állandóan ideges vagyok és már egyéb tüneteket is produkálok?

Figyelt kérdés

1. Majdnem három hónapig nem kaptam bért egy ügyintézési hibának hála, ez jól kicsinált idegileg. Most, hogy megjött a pénzem egy része, még mindig izgatott vagyok, elindítottam a munkáltató ellen egy pert is, nekem kell mindenhová szaladoznom. Anyám adott kölcsön, de neki most hirtelen nagy szüksége lenne a pénzére, amit nem tudtam még megadni. Egy magánkórházban dolgozom külföldön és az egyik beteg a karjaimban halt meg.

2. Alapvetően pánikbeteg, szorongós és kissé (nem túlzottan) hipochonder is vagyok. Állandóan a halál jár a fejemben.

3. Az elmúlt héten ötször jártam különböző orvosoknál. A szívem fölött van egy pont, amely fáj, de az EKG szerint nincs semmi baj a processzorommal.

4. Próbálkoztam alternatív nyugató módszerekkel (meditáció, mindfulness), ideig-óráig segítenek, de amúgy semmi.

5. Az orvos beutalt pszichoterápiára, írt fel nyugtatót, meg a pszichitárhez is el kell mennem, de ezekre mind várni és várni kell. Totál munkaképtelen vagyok, gyomorgörccsel ülök föl a vonatra.

6. A hátam beszakad, a lábaim majd leszakadnak, a nyakam merev és ropog, a tarkóm fáj. A bal fülem folyamatosan zúg. Szédülök és elvesztettem az egyensúlyom többször ma. Ma reggel elájultam, alapvetően 90/60 a vérnyomásom, de most ma reggel az ügyeleten 160/90 volt. Az orvos ráfogta, hogy ez pszichoszomatikus, de szerintem nem.

7. A szombati ügyeletes orvos torokgyulladást diagnosztizált, 38 fok volt a lázam. Hőemelkedésem most is van. Én semmi taknyosságot és torokkaparást, váladékozást nem tapasztalok, de a hátam meg a lábaim úgy fájnak, mint influenza idején. A nagy félelmemim miatt nem kezdtem el szedni az antibiotikumot.

8. Mit csináljak, hogy egy orvos megértsen és elküldjönj legalább tüdőröntgenre vagy egy koponya-CT-re? Nem akarok még 31 évesen megpatkolni! Állandóan halálfélelmem van!



2019. nov. 11. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is majdnem ugyanezek a tüneteim..a fejedet nem szoktad akaratlanul mozgatni? Rántani?..egy elkeseredett lany
2019. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy azóta? Meg oldodott a probléma? Mi volt a gond?
2020. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!