Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert marad piros az arcom...

Miert marad piros az arcom miutan elpirultam?

Figyelt kérdés

Nagyon konnyen elpirulok, mar ha csak hozzamszolnak es nem szamitok ra, vagy talalkozok valakivel a varosba egybol elpirulok. Regebben is igy volt ez de akkor par masodpercig tartott aztan visszatert az arcom az eredeti szinehez. De mostmar miutan elpirulok piros marad az arcom nem annyira mint pirulaskor, de igy is elegge szembetuno.

Amit meg eszrevettem hogy a reggeli orakba nem szoktam elpirulni barmilyen kinos helyzetbe is kerulnek, de aztan 11-12 ora utan mar barmilyen aprosagtol elpirulok.

25/F



2019. nov. 13. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Cuki lehet. Én is ilyen vagyok, kínos szituációkban.

Akkor is, ha egy aranyos pasi bámul, vagy leszólít.

Múltkor egy kollégámmal volt ez, nagyon kínos volt (bár nem vagyunk közömbösek egymással).

És amikor melegem volt, akkor is piros volt az egész arcom, és a főnököm rámszólt, hogy ne piruljak. Erre én magyarázkodhattam neki, hogy 40 fok van. 😂😂😂

2019. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Nekem akkor van ilyen mikor valami kellemetlen szitu miatt pirulok el ami miatt még jobban felhúzom magam és felszalad a vérnyomásom :)
2019. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!