Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel miért kell 2x nagy wc...

Reggel miért kell 2x nagy wc re mennem?

Figyelt kérdés
Egyszer felkelés után 15 percek ami oké. De mire beérek munkába megint kell. Ez normális ?

2019. nov. 14. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszol közben tejet, vagy eszel olyat amiben lehet etjtermék?
2019. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kétszer kell, ez úgy tudom normális.
2019. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel én is így vagyok! De tudni kell, hogy nekem kismedencei sugárkezelésem volt, sérültek a beleim is. Napközben ezen kívül többször is el kell mennem még nagy _WC-re...
2019. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez igazából mindenkinek egyedileg lehet normális.

Esetleg lehet, hogy este eszel vagy iszol olyat, ami kiválthatja ezt, mert felgyorsítja a bélmműködésedet.


Az igazán nem normális az lenne, ha felkelés előtt 15 perccel lenne székleted.

2019. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert megszoktad. Valójában nem is kell, illetve simán vissza tudnád tartani. Én sohasem óraütésre megyek, hanem, ha jön az inger és már erős. Furcsa is lenne, hogy kajamennyiségtől, meg kajafajtától függetlenül mindig pont ugyanakkor lenne ugyanakkora inger.
2019. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!