Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám kipihenni magam?...

Hogy tudnám kipihenni magam? Más is van így ezzel? Kevés a hétvége a pihenésre így folyton fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
Csak ha szabin vagyok vagy beteg leszek tidom kipihenni magam. Aztán ahogy visszamegyek dolgozni következő péntekre megint ugyan ott tartok. Hiába alszom 8-9 órát valahogy mentálisan vagyok teljesen lefáradva és ez fizikailag is lefáraszt. De dolgozni meg kell sajnos. Mert valamiből meg kell élni.
2019. nov. 24. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sport fizikailag lefáraszt. Ami segít pihenni mentálisan is. Mentálisan segít pihenni egy jó könyv, egy baráti beszélgetés, akár telefonon is. Ezen felül figyelj a vitaminokra, mert ha zöldségeket eszel is, télen akkor is több vitaminra van szükség, mint amennyit be tudsz venni egyszerre, ezeket pótolni jó dolog.
2019. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vas hiányos vagy . Szedjél vasgyógyszert. Már recept nélkül van a gyógyszertárban.
2019. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szedek hónapok óta, már nem ez az ok.
2019. nov. 24. 08:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, már gondolkoztam hogy kiiratom magam betegszabira.
2019. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én most vagyok túl rajta. De 1 hét után megint lemerültem teljesen :(
2019. nov. 24. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem, én is így vagyok. :/ Kimerít a munkahelyi mókuskerék, és a lelki kimerültség miatt fizikailag is fáradtnak érzem magam.

Én is csak szabi vagy táppénz alatt tudok pihenni, de szabim alig van, a táppénz meg anyagilag nem éri meg. :/

Azt hiszem az segítene, hogy ha valami olyan munkahelyet találnánk, ahol szeretnénk dolgozni.

2019. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a munkám és nem is volt ez ilyen rossz csak kaptam egy gonoszkodó új főnököt aki kikészít. 1 percet sem szabad késni és bármi gondod van nem enged el 1.perccel sem előbb plusz egész nap terrorizál. Azóta vagyok így. Ha össze tudnám szedni magam keresnék masik munkát. Csak így karácsony előtt úgy érzem nehezebb.
2019. nov. 25. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

átérzem ezt is

főnökön, manageren nagyon sok múlik, hogy miként érzi magát ott a dolgozó

2019. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!