Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Diprophos injekció mellékhatás...

Diprophos injekció mellékhatásai lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

3 napja, gerincproblémám miatt kaptam izomba Diprophos injekciót. A fájdalmaim ugyan kis mértékben csökkentek, viszont szinte már az első nap végétől kezdve, meglehetősen rosszul érzem magam. A fejem lüktet, a szívem olyan erősen ver, hogy szinte kiesik a helyéről. A vérnyomásom pedig 150-170 körüli értékekre kúszik fel. Emellett baromi sűrűn kell budira járnom és állandóan olyan szomjas vagyok, hogy rábuknék a tűzcsapra is.

Mindez egyetlen ampulla után... És még lenne hátra kettő. (szerintem nem lesz...)

Más is küzdött hasonló gondokkal, vagy csak velem kivételez ilyen csúnyán a természet?

39/F



2019. nov. 25. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csökkenti az allergiámat. Mást nem érzek tőle.
2019. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felmegy a vérnyomásod tőle ezt jelezd a dokinak. A többi nem gáz. Hacsak nem a cukroddal is van baj, mert azt is boríthatja.
2019. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!