Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogorvosi érzéstelenítő...

Fogorvosi érzéstelenítő injekciónak milyen mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam fogorvosnál. Fél4kor kaptam meg az érzéstelenítőtt, a hatása csak este 11re ment ki. Azóta valahogy nem vagyok jól. Mentálisan sem és szédelgek is kicsit. Néha olyan fura félelm érzés fog el.Ez lehet az injekciótól? Az arcizmaimat is lebénította amíg hatott. Eddig ilyen nem fordult elő. Új fogorvosom van, eddig szerintem nem ezt az érzéstelenítőt kaptam. Még nem éreztem így magam fogorvosi kezelés után.

2018. márc. 23. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ennyi ideig a szervezetedben maradna az érzéstelenítő. Lehet nagyon megviselt idegileg a beavatkozás. Nem izgultál nagyon?
2018. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak kicsit izgultam. És csak akkor kezdtem nem jól lenni mikor elkezdett kimenni a hatása, meg azóta is.
2018. márc. 23. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!