Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért pirulok el folyton?...

Miért pirulok el folyton? Hogyan tudnék segíteni ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Folyton elpirulok, felelés közben, ha hozzászólok valamihez az órán, de akkor is, ha (főként férfi) tanárral beszélek, vagy olyan valakivel, akit nem ismerek annyira. Félreértés ne essék, nem csak olyanokról van szó, akik pl bejönnek, hanem bárkiről (tanár, osztálytárs, edző) Tudom, hogy introvertált vagyok, és emiatt lehet, de sokszor van, hogy nem is érzem magam zavarban, csak elkezdek kicsit pirulni, túlreagálom, és rákvörös leszek. Én ezt nem gondolom cukinak, vagy ilyesmi, főleg mert nem akarom, h azt higgye valaki, hogy tetszik nekem, csak mert elpirultam előtte. Ilyenkor megpróbálok nyugodtabban lélegezni és megnyugodni, de sokszor van, hogy olyan ideges leszek, hogy ezeket elfelejtem! Néhány kérdést olvastam már a erről, viszont ott egy adott témától jött valaki zavarba, nálam viszont az a helyzet, hogy elég a megfelelő embernek hozzám szólnia, és már is paradicsom a fejem. Utálom.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Mit tehetnék, hogy enyhítsem a vörösödést?

Köszönöm a válaszokat

16/l



2019. nov. 26. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem,én is ilyen voltam a gimiben. Nekem egy idő után elmúlt,annyi ilyen helyzetben voltam,hogy a végén màr hozzászoktam. Szerintem tegyél fel alapozót,ha azt nem akkor korrektort és púdert arra a részre ahol ki szoktál pirulni.
2019. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ugyan ez a problémám, csak fiúként. Hidd el, nekem rosszabb :) Én még eltakarni se tudom ezt sminkkel vagy ilyesmivel.:D

Vigasztaljon az, hogy cuki, ha egy lány elpirul.:)

Ui: találtam egy ilyen fórumot, ezt szoktam olvasgatni, és jó látni, hogy másnak is van ilyen problémája: [link]

2019. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gond ha könnyen elpirusz. Sok helyzetben még aranyos is tud lenni
2019. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. nov. 29. 16:37
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 én nem gondolom amúgy cukinak vagy aranyosnak, mert talán egy fiú előtt még oké, de pl ha egy tanárral kell beszélnem órán kívül valamiért, és elpirulok, az nagyon kellemetlen tud lenni
2019. nov. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!