Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az folyton ha...

Miért van az folyton ha kimerészkedek utcára úgy érzem, hogy egyfolytába, hogy elfognak kapni?

Figyelt kérdés

Folyton azt érzem, hogy valmain túl kel lenni mint amikor egy kisgyeremket ha rossszon kap a szülője és elveri és folyton azt érzem hogy el fognak kapni futok valmi elől?

Konkrétabban mint ha elakarnának kapni pld ugye van az a mondás ,hogy a falnak is füle van most otthon a négyfal között részegen ugye nem szép dolog lemondogattam otthon káromkodva és vulgáris szavakat használva emebereket és féllek ugye hogy a jo isten utamba állítsa azokat embereket akiket lemondtam és aztán jajj!!! ezt érzem miért van ez este abszolutt ki sem merek menni a lakásból a multban olyan rossz dolgokat tapaszataltam bár egysrészt saját káromra hogy bár csak meg se születtem volna volt, hogy azt kívántam még el is akartam menni elekstrosokkra mert mult emlékei és annak létezése az ami nem segítt abban ,hogy kiforduljak a belső világomból§ Meddig lehet így élni??



2019. nov. 6. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne szakemberhez fordulnod, mert hülyeségeken gyötröd magadat, a saját gondolataidban forogsz és csupa rossz megoldást választasz. A magány egyáltalán nem segít ezen. Értelmes emberek társaságára lenne szükséged.
2019. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Járok szakemberhez ,de aza véleményen a magyrországi pszihiátriáról é=s gyógyásztai megoldásoktról ,hogy csak szőnyeg alá söprik a piszkot az ember egészégügyével pedig színdarabot játszanak mert valki elmegy orvoshoz rögtön ugye a gyóygszer ami ismét csak hozam csak a gyóygszermaffia ídézőjelbe írva hoz hasznot ugye a zsebre nagyon rossz a helyzet hogy az emberi egészég annyit ér mint a pászon a legyártott cucc sajnos
2019. nov. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!