Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális-e az, hogy a tejtől...

Normális-e az, hogy a tejtől jobb lett az emésztésem?

Figyelt kérdés
Reggelire szoktam fél litert meginni, és aznap biztosan lesz normál állagú székletem. Gyakran van székrekedésem, a három naponkénti székelés normális nálam. Próbálkoztam zabpehellyel, lenmaggal, kávéval, gyümölcsökkel, napi 3 liter vízzel, de eddig a tej a tuti. Fél liternél többet nem tudok meginni, mert utána tuti tele vagyok gázzal egész nap, meg görcsölök.

2019. nov. 28. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
A puffadás, hasigörcs, gázosodás, a tej után, lehet laktózintolarencia is. Nem biztos, hogyez a jó megoldás a ritka székelésre, és székrekedésre. Inkább menj el orvoshoz.
2019. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A háziorvos az ilyen jellegű kérdésekkel el szokott hajtani, nincs rá ideje. Mit keresnék ezen az oldalon, ha nem válaszokat?
2019. nov. 28. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Elég fura a háziorvosod. De igazából nem kell,hogy ideje legyen rád, kérj egy beutalót a gasztroenterológiára, mivel ez leginkább oda tartozik. Másfél perce csak van rád amíg megírja a beutalót. Utána meg úgysem ő fog vizsgálni, és kezelni.
2019. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha jót akarsz magadnak leállsz a tejjel, mert nagyon sok problémád lesz. Már jelentkezik puffadás formájában és ez még csak a kezdet.
2019. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!