Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mire kéne gyanakod...

Szerintetek mire kéne gyanakodnom?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta elkezdett olyan érzésem lenni a gyomromnban mikor valaki szeles , és így "szúrja a hasát" aztán ebédeltem és az érzés kicsit csökkent azután estére kimentünk haveroékhoz mert megbeszéltük mondom 1 kis szelesség nem fog ezen változtatni és ahogy sétáltunk egyre elviselhetetlenebb lett a fájdalom , aztán mikor mondtam hogy együnk mert 11 óta 1 falatot nem ettem olyan volt mintha 1 kő akarná kiszakítani a gyomromat. Közbe még kifelejtettem hogy 4 nospat és 2 espumisalt is bevettem hatástalanul (3x2 vettem be méretem miatt dupla adag kell nekem a legtöbb gyógyszerből) aztán hazaértem beültem melegfürdőbe , és ott kicsivel lettem jobban tényleg olyan mintha 100 tűböl ami a hasadban van kihúznál 2 őt , és elkezdett fájni a jobb oldalomon alul is a gyomrommal együtt , nehezen elaludtam , és reggelre már csak az oldalamnál fájt , utánanéztem mert egyszer hasonló oldalfájdalommal kerültem be vakbélgyulladás veszélyével de 2 napig csöpögött a fájdalomcsillapitó meg az infúzió , és konkrétan elmúlt mintha mi sem történt volna , de most még tizedannyira se fáj mint akkor sőt se hányingerem nincs , se lázam , se étvágytalanság, se semmi ami vakbélgyulladásra mutathat , gondoltam arra hogy valamelyik szervem esetleg felfázott a hidegben ülés miatt , de fogalmam sincs tippetek esetleg van , vagy akivel volt már hasonló az ossza már meg velem .

#fájdalom #puffadás #vakbélgyulladás gyanú #fájó jobb oldal
2017. okt. 29. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a vakbélgyulladás lenne akkor a jobb csípőlapát fölött ket ujjal lenne egy elég eros feszítő fajdalom es akkor azonnal orvos mert ha perforal akkor abba belehalhatsz.

Mivel azt irtad h a gyomrodban erezted ezt a fajta fájdalmat ezért ez kehet gyomorsav ami kezdi kilyukasztani a gyomrodat.

Mindenképp menj el orvoshoz mert biztosat csak o tud mondani.

2017. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap reggel megyek háziorvoshoz hát most jobb alul fáj nem vészesen , csak tudod nem tudom mitől lehet meg ha vakbélgyulladás lenne 2 nap alatt már síkitanék a fájdalomtól szerintem meg akkor az itthoni fájdalomcsillapitó (algoflex nem működne)
2017. okt. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!