Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bár nem az egészség kérdésben...

Bár nem az egészség kérdésben kellene feltenni, de bízom benne, hogy ide tartozik, tehát a kérdés röviden annyi, hogy miért van az ha egy nagyobb bavásárlóközpontban vagyok mint ha úgy érezném hogy szédülnék mint ha tévelyegnék miért van ez?

Figyelt kérdés
tehát miért van ez olyan mint a plázafobia mint ha úgy érezném ,hogy eltörpülök a tömegben bár nincs is nagy tömeg ,de rám jön olyan kissebségi koplexus és olyan aki nem tartozna sehova sem semmi rétegben és mint aki tévelyegne furcsa módon mint ha mindekit magasabnak látnák tőlem mint ha nem kaparintanák valamit a kezemben még mindig egy kicsit hál istennek ez utobbi csökkent ,de valamilyen szinten megmaradt!! tehát miért van ez kérdem én??
2019. nov. 30. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tömegiszony.
2019. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tömegiszonynak hívják, létező betegség.
2019. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem lehetséges viaszamarad valmilyen betegséből például az ember ideges elkezd feleegesen pszihiátriai gyoysgzerek után nyulni vagy hátteriben lehet alcsony tesztsozteron szint vagy korhoz képest nincs kilátásbana jövő nincs kapcsolat a multat jelen pedig elvész ezért is kialakulhat eképzelhető lenne szerintem vagY nincs megvásárolva valmiamit multban bántam nem vettem meg idézőjelbe és egy csomó más is lehet a hátteriben
2019. dec. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!