Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Adott egy fog ami volt tömve...

Adott egy fog ami volt tömve most kitört belőle egy nagy darab és nagyon faj, nyilván nyitott az ideg. Most nagyon faj mióta picit megpiszkaltam fogmosás közben mint tegyek?

Figyelt kérdés
Kertem időpontot a fogorvosomhoz, de szabin van most így nem tudok menni, máshoz meg nem merek, sajnos pánikbeteg vagyok.

2019. dec. 4. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudsz győzni háziorvost hogy valamilyen "rendes" fájdalomcsillapítót írjon? Pl. Tramadol
2019. dec. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmivel ne játszadozz, mert én is ebben a helyzetben voltam. Menj el, és húzasd ki, akármilyen pánikbeteg is vagy.

Ajánlom a GINGISOL száj-és fogígyápoló oldatot, mely zsibbasztó hatású! Én 4 napig éltem GINGISOL-on, és a zsibbadás miatt nem éreztem a fájdalmat.

2019. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet valami szövődménye? Akar halál?
2019. dec. 6. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Annyi lesz a szövődménye, hogy sírni fogsz a fájdalomtól. De nem halsz meg.
2019. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül ritka esetekben végződhet halállal ha nem vigyázol eléggé a fogaidra és valami fertőzést kapsz
2019. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!