Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szomjúságtól érezhet így ember?

Szomjúságtól érezhet így ember?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta furcsán éreztem magam. Nem ittam sok folyadékot általában sem szoktam,de tegnap még annyit sem szerintem. Szóval az volt ,hogy lehangolt voltam, émelyegtem, faztam, és olyan frusztrált voltam, ittam ma egy kis vizet de nálunk a víz nem jó ízű,olyan klóros. Most jutottam el boltba és vettem üdítőt,nagyon jól esett meginni és azt érzem kezdek jobban lenni.
2019. dec. 6. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rossz a víz minősége, igyál rendszeresen ásványvizet. Napi (legalább) 1,5 2 liter kellene.

Nagyon dehidratált lehetsz, nem csoda hogy rosszul vagy.

2019. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Léteznek vízszűrőkancsók, kipróbálhatnál egyet, akkor lehet, hogy iható vizetek lenne. Sajnos a rossz vezetékek miatt gyakran túlklórozzák a vizet, hogy biztonságosabb legyen.
2019. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!