Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden idős ember ilyen...

Kpe kérdése:

Minden idős ember ilyen rosszul alszik?

Figyelt kérdés
Konkrétan öregapámról van szó,85 éves,és már évek óta így él.Nyáron a legrosszabb,este 11-kor vagy utána alszik el,reggel 5 előtt kell fel.Sokszor beszéltem vele erről,de azt mondja,hogy ez a korral jár,meg hogy az öregek ilyenek. Olvastam az időskori alvásproblémákról nemrég,de erről hiába beszélnék vele,csak legyintene. Engem zavar,hogy ilyen életet él. Kénytelen vagyok tétlenül nézni,ahogy szenved. Nappal elbóbiskol,1-1 órára,de ennyiben kimerül az alvás. Sokat idegeskedik mellette,mivel hogy munkanélküli vagyok nagyon régóta. Attól csak rosszabb lesz,ha idegeskedik,mert az egészsége bánja. Ez a rossz alvás tényleg a korral jár? Nem kéne orvoshoz menni ezzel?

2019. aug. 6. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem alszik rosszul, pont így és ennyit alszanak az idősek, erre van szükségük!
2019. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Sokuk ebéd után is alszik egy-két órát, így kevésbé baj, ha éjszaka nem jön össze a szükséges alvásidő. Talán neki is ezt kellene csinálnia.
2019. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyszüleim is így alszanak.Pedig ők "csak" 70 évesek.

Általános kivizsgálás sose rossz főleg ha már rég látta orvos.

Inkább találj munkát mihamarabb hogy ne idegeld öregapádat :D

2019. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!