Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem, ez pánik?

Mi van velem, ez pánik?

Figyelt kérdés
Pár napja alig élek, émelygek nem alig bírok enni. Most meg ott tartok hogy görcsöl a hasam,puffad vagy nem is tudom,és émelygek is. Szokott ilyen lenni de ez mitől van illetve miért vagyok ingerült tőle?
2019. dec. 6. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A pánik az nem ilyen, hanem nagyfokú szorongás, félelem.

Lehet, hogy elrontottad vmivel a gyomrod. ha tudsz akkor hányjál, ha nem akkor pihi, diéta.

2019. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tény hogy valóban szorongok,de már kezd elmúlni enyhülni a rossz érzés, olyan mintha kezdenek éhes is lenni,de vhogy nem megy le semmi étel a torkomon,ettem már ma kekszet ami sós,ég edeset is . Sőt kv T is ittam délben ,lehet a kávé ilyen hatással?
2019. dec. 6. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vírusfertőzés.
2019. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy nem,már tegnap sem voltam túl jól. Akkor már ki jött volna nem? Van olyan hogy néha előjön hasonló máskor is. Elég intenzív fobiam van,lehet hogy az miatt vagyok így. Meg már úgy érzem kezdek jobban lenni.
2019. dec. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!