Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ejszakas héten, vagy utána...

Ejszakas héten, vagy utána más is rosszul van?

Figyelt kérdés
6 eve hagytam abba a 3 muszakot, de most belekenyszeritett az elet sajnos hogy visszamenjek. Azert hagytam ott mert ejjeles héten 3.éjjeltől már rosszul voltam hányingerrel rossz közérzettel. Általában delutan jottek ki az emesztesi panaszok. Figyelem az etrendem, nem kvzok ejjeles héten, es kialszom magam. Refluxos vagyok 15 eve, de a gyengebb fajta. Nem kinoz ejjel gyomoreges ha dolgozom. Álmossággal sincs bajom, jol birom ilyen szempontból az ejjelest. 6 eve haziorvos javasolta hogy hagyjak fel az ejjelessel, mert már gyanus volt neki, hogy ejszakas het után sűrűn kijött rajtam vmi hanyasos hasmenese dolog,és ő jelentette ki hogy az ejszakas műszak okozza ezt, es a refluxom is kozrejatszik. Ez a sajat velemenye volt. Most hogy ujrakezdtem ennyi ev utan, ugyanugy odafigyelek mindenre pl etkezes, alvas, stb megis most utolsó ejszakam előtt már rosszul vagyok egesz napos hasmenes stb kînoz. Létezik hogy valakinek az emeszteset kizarolag az ejjeles műszak bántja? Vagy ez csupan idegi alapú? Mit tegyek hogy átvészeljem? Vitaminokat is szedek. Nagyon elvagyok keseredve, mert amig nem talalok mast mkepp maradnom kell itt 3ban. Viszont tappenzre se mehetek minden 3.hét utan mert kirugnak. Létszîves irjatok tapasztalatokat, tippeket az átvészeléshez! 32/N

2019. dec. 13. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!