Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van aki nem szeret kimozdulni...

Van aki nem szeret kimozdulni mert rosszul van? Ha ki kell ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltetném az agorafóbiámat.
2019. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nálam ez emberfüggő. Ha elhiszik az emberek, ha nem, én a hülye és gonosz emberekből sokalltam be annyira, hogy brutális agorafóbiám alakult ki, a munkahelyemen is felmondtam. Ha jön velem valaki, akkor nem olyan gáz, illetve vannak olyan ismerőseim, akikkel jól érzem magam. De az utca átlagemberétől borzalmasan rosszul tudok lenni. Általában késős is vagyok, hihetetlenül nehezen veszem rá magam, hogy kimozduljak közéjük. Jártam szakembernél, segített, de megoldani nem tudja, mivel engem konkrét emberi tulajdonságok zavarnak hihetetlenül, ezek pedig tőlem független dolgok. Nem tehetek róla, nem bírom elviselni az irigy, alja, prosztó, agresszív átlagembert.
2019. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
#2. Arra inkább nem reagálnék, hogy te minek nézed az átlagembert. És még csodálkozol hogy kialakult rólad egy kép?
2019. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem alakult ki rólam egy kép sehol, nem tudod, honnan szedted ezt... A munkahelyemen nem azért mondtam fel, mert bárkivel problémám adódott volna, sőt.
2019. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* nem tudom
2019. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!