Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is mindig otthon ültök...

Ti is mindig otthon ültök péntek, szombat este mert nincs kivel kimozdulni? (mit csináltok otthon ilyenkor? )

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első tagmondat logikai értéke igaz, míg a másodiké hamis az én helyzetemre vonatkoztatva, mivel nálam a magyarázat az, hogy én szeretek otthon lenni, lévén introvertált vagyok.


Változó, hogy mit csinálok, de az olvasás, írás, filmnézés, netezés vagy haverok áthívása dumálásra, kártyázásra... stb. benne van a top elfoglaltságok közt.

2017. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb, mint az első.

Szeretek itthon lenni. Egész héten megyek, csinálom a dolgomat. Várom, hogy hétvége legyen és otthon legyek nyugiban.

Persze vannak barátaim, szoktunk időnként találkozni, elmenni valahova. De én legtöbbször arra vágyom, hogy otthon pihenhessek. Olvasok, filmet nézek.

2017. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is az csak az indok más, nekem lenne kivel ha akarnék, de szeretek itthon lenni. Ugyanazt csinálom mint máskor. Sorozatot, filmet nézek, youtubeozok, olvasok, rajzolok, játszom.
2017. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ohm tanulok? Ja nem megsem...ja de tanulok amennyit csak lehet hogy aztan legyen sikerem es hozza majd johetnek a csajok, baratok is.
2017. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mozdulok ki, az nem azért van, mert nincs kivel, én megyek egyedül is, ha ki akarok valahova mozdulni. Ha nem mozdulok ki, akkor általában filmet nézek még elalvás előtt.
2017. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, magyarul is tanulj meg, jó?
2017. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha lenne ki, akkor se mozdulnék ki. Egész héten tetves meló miatt kel fölkelni és kitenni a lábamat, hétvégén ne kelljen menni sehova! Főleg ne időrabló, semmit nem érő programokra.. így is kevés a szabadidőm!
2017. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!