Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már kb. december elejétől úgy...

Már kb. december elejétől úgy érzem, h olyan fura lélegezni. Mi lehet ez? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzés, mintha máshogy dobogna a szívem vagy nem kapnék elég levegőt vagy ilyesmi. Néha nem érzem, de az is lehet h csak elterelem róla a figyelmet. Eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget de most már egyre jobban kezdek félni, h valami komolyabb.Nem tudom mennyire számít hozzá, de cigizek és azokban a hetekben többet cigiztem, mint szoktam 17/L

2019. dec. 31. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegalapon . Szorongás
2019. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorongás, pánikroham.
2019. dec. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most sem tudok aludni ez miatt és már nagyon kezdek parázni ettől... És még észre vettem, hogy remegni is szoktam... Akkor ez csak az lehet? Semmi komolyabb? És ez könnyen kezelhető?
2020. jan. 1. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ért mostanában sok stressz? Ez tipikusan a szorongás egyik jele. Próbálj meg nem odafigyelni rá, ha nem múlik akkor keress fel pszichológust/pszichiátert.
2020. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!