Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan lélegezni fekvés közben?

Figyelt kérdés

Ma délelőttre arra keltem fel, hogy fekvő pozícióban alig tudom kifújni a levegőt. Mármint rendesen kifújni ki tudom, ha kinyitom a szám, viszont ha csukott szájjal akarok aludni, és az orrommal együtt a torkomban/tüdőmben is veszem a levegőt, olyan mintha ott valami "meggátolná", és egyszerűen nem tudom kifújni normálisan, belélegezni simán tudom, de a kilélegzés nem megy. Nem dohányzom, nem vagyok túlsúlyos, nem ettem túl magam és tudtommal semmi betegségem nincs, és 28 éves vagyok. Először azt hittem, hogy talán egész éjszaka nem volt bent semmi levegő, és azért keltem fel erre, azóta kimentem futni is egyet, ettem is, de azóta is megvan és érzem. Fura, mert ha felülök, akkor meg normálisan tudok lélegezni és csukott szájjal is megy kifelé. Viszont fekve továbbra is picit hörgő hangot hallok. Köhögnöm nem kell.


Szerintetek ez mi lehet? :/


2018. okt. 28. 11:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és életemben először érzek most ilyet először.
2018. okt. 28. 11:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez hörghurut.
2018. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bátyám is ilyen beteg volt. A háziorvos írt fel neki antibiotikumot, köptetőt és hörtágítót.
2018. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!