Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában azt vettem észre...

Mostanában azt vettem észre hogy fáj a combom, meg a kezem, olyan mintha izomlázam lenne, de nem csináltam semmi megerőltetőt. Ez lehet a megfázástól ami már december eleje óta tart nálam?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 18:55
 1/5 anonim válasza:
lehet a megfázástól bár ha ennyire elhúzódott szerintem nem. lehetséges hogy végeztél szokatlan mozdulatokat ami egy kicsit megterhelő volt és ezért fájhat vagy megrántottad egy rossz mozdulattal.
2009. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnos ez az influenza egyik jellemző tünete,a végtag fájdalmak, ami olyan mint az izomláz, pedig az ember nem is csinált semmi megerőltetőt.Szerintem látogasd meg a dokidat.
2009. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta, csak még nem jutottam el odáig.
2009. febr. 6. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben.

Elég veszélyes, nem akarlak megijeszteni, de egy alapos labort végeztess.

Az alacsony kálium szint is okozhat izomláz szerű fájdalmat.

A kálium az izmoknak kell.

Ha túl alacsony, akkor az végzetes lehet.

Nekem az volt, csodálkoztak is a kórházban, hogy még élek.

Szóval érdemes odafigyelni!

Ha vérnyomás problémád van és víz-hajtózod magad, akkor érdemes sűrűbben labort csináltatni.

2009. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lassan már kezd elegem lenni az orrfújásból köhögésből na meg abból h jön a trutyi a torkomból,orromból, még az a szerencse h jön és nem kell köptető meg ilyenek.De azért a fizu se mind1 h most 1hetet hiányzok vagy esetleg kettőt.De február utolsó hetére majd betervezem a doki látogatást.
2009. febr. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!