Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinek, hogy...

Volt már valakinek, hogy belül megrepedt a végbél és vérzik, fáj székeléskor?

Figyelt kérdés

Mivel múlt el és mennyi idő alatt?

3-4 napja mikor reggel székelek fáj, szúr belül meg vérzik is. Ma reggel már nagyon fájt, sőt utána is éreztem vagy 2 óra hosszáig a diszkomfort érzést. Nem hiszem, hogy aranyér az volt már és az kívül volt csúnya, viszketett. Akinek volt ilyen tud ajánlani valami vény nélküli gyógyszert, kenőcsöt? Már előre félek a holnap reggeltől. Nagyon kellemetlen lenne ezzel orvoshoz mennem, persze ha nem múlik inkább elmegyek.



2020. jan. 5. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat neten, hogy anális fisszúra, szerintem ez lehet
2020. jan. 5. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Utifűmaghèj ilyet vegyèl vízbe belekeversz egy kanálal majd gyorsan megiszod.

Nem a legjobb az íze de sokat igyál utána is rá. Ez segíteni fog a könnyebb szèkelèsben.

2020. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Belső aranyér is létezik, nem biztos a végbél repedés.

"Nagyon kellemetlen lenne ezzel orvoshoz mennem"

Van kellemes betegség, amivel szívesen mész orvoshoz? Oda akkor megy az ember, amikor baj van, nem akkor amikor beszélgetni szeretne.

2020. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Suppositorium hemmoroidale végbélkúpot írass fel. Ez jó vérző aranyérre és van benne ricinus is, ami lágyítja a székletet elvileg.
2020. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!