Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsát hánytam. Lehet baj?...

Furcsát hánytam. Lehet baj? (info lent)

Figyelt kérdés

Eléggé furcsát hánytam ahoz képest amiket ettem és ittam.


1. nem iszom alkohol, sosem ittam

2.nem cigizek, sosem cigiztem

3. droggal is ugyanígy.


Egyik reggel már fájt a hasam, aztán egész nap, délutánmeg hányingerem volt, este már hánytam is.


A hányásom átlátszó, mintha víz lenne, benne kis fehér, kenyérbél szerű úszkáló moszatokkal. Milánói makarónit ettem, krumplipürét és fasírtot az elmúlt 4 napban, inni üdítőt, és vizet. Kenyeret nem ettem. A hányás szagra olyan förtelmes, hogy ember nincs aki kibírná egy szobán belül.


A gyomrom kiürült, más csak öklendezek néha, de nincs mit kihánynom. naponta iszom egy pohár vizet, hogy nehogy túl sokat igyak.



Milyen hányás lehetett? Mintát nem sikerült szedni, nem gondoltunk rá, minél hamarabb leöntöttük a vécébe.


16/f


2020. jan. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez epe, viszont az akkor van ha üres a gyomrod
2020. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, már nem aktuális, azóta már vszeg réges rég jól vagy, de azért válaszolok. Ez egy teljesen normális hányás, a gyomorsavadat hánytad ki, az úszkáló dolgok meg félig emésztett kajamaradék lehetett, és az is normális, hogy nagyon büdös, a gyomorsavnak förtelmes szaga van.
2020. jan. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószinű epret hánytál
2020. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!