Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Befáslizzam, vagy nincs...

Befáslizzam, vagy nincs értelme? És mitől fájhat? = (

Figyelt kérdés
Tegnap elcsúsztam, elvágódtam és a csuklómat sikerült odavágni a padlóhoz. Azóta nagyon fáj a kezem, de érdekes módon, főleg az ujjaim meg a kézfejemnél az ujjaim között, valamint sokszor felfut a fájdalom egészen a könyökömig. Befáslizzam szerintetek? (19/l)
2011. nov. 13. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz.
2011. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet ínhúzódás,zúzódás. fáslinak meg nincs értelme
2011. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Éjjel ecetes vizes borogatás. Nappal nem túl erős fásli és valami krém a patikából. Vagy doki.
2011. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

háét dokihoz mentem volna, de mivel se szombaton se vasárnap nicsnen! Ezért vártam hogy hétfő legyen...!

Kívül egyébként semmi nem látsik, nem duzzadt, nem lila, szerintem az inakkal lehet a baj.

Köszi a válaszokat! Egyébként nekem még anno azt modnta a sebész, hogy ecetes borogatás felesleges, mert nem javítja, viszont valami kalciumot kiszív, vagy mit csinál..?

2011. nov. 13. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szív, vagy nem szív, az ecetes borogatás még idáig használt az olyan sérüléseknél, amit orvos szóra sem méltatott.
2011. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy a Ca-t kiszívja - ami nagy szamárság volt a dokitól mellesleg -, akkor vegyél a patikában Ca-500 tablettákat (egyébként is jó szokott lenni, de nem ilyen nagy dózisban). Az ecetes borogatás nagy is jó, és ha nincs megdagadva, megduzzadva, próbaképpen befáslizhatod. Ártani nem árt. (Sem egy másik doki szakvéleménye, aki látja is a kezedet.)
2011. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Hát sajna nincs időm dokihoz mennim, áltlaában mire hazaérek, már nincs rendelés.. :S

2011. nov. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!