Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikroham utan foci?

Panikroham utan foci?

Figyelt kérdés

Vasarnap keso este panikrohamom volt, azota annyira felek, hogy ujra lesz, hogy ha epp nincs dolgom, elkezdek agyalni rajta, és mar feszit is a mellkasom... (de ennel rosszabb szintre nem megyek le). Rettenetesen kimerult voltam, lehet ez az oka, de holnapra virrado ejszakan vegre tudok aludni eleget.


A hetfoi meccsre a szivdobogas miatt nem mertem elmenni, de holnap mar szivesen jatszanek, csak felek, nehogy szivroham legyen belole... (nem nagypalya, hanem 40 perces futsal meccs, de azert kell futni.)


Szerintetek bealljak 15-20 percre (nelkulem nem lenne cserenk...), vagy inkabb hagyjam és varjam meg amig abbamarad ez a mellkasi szoritas?



2020. jan. 7. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pánikos mellkasi szorításnak semmi köze nincs a szívbetegséges szorításhoz. A pánikosnál az idegek és az izmok feszülnek, a szívednek semmi baja nincs. A sport még jót is tesz szorongás esetén.
2020. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SOHA, egyetlen pánikos sem kapott még infarktust. Te sem fogsz.
2020. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Észrevettem, hogy azóta sikerült összeszedni egy jó pánikrohamot, amióta nem sportolok.


Konklúzió, gondolom a felgyűlt a stressz, a negatív gondolat, amit addig "kiizzadtam" magamból edzések során, most ilyen formában kitört.

2020. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A foci tényleg jót tett, most úgy érzem rendben vagyok!
2020. jan. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!